Interaktivní Instalace
8:15-19:30
Meopta laserové bludiště
Zámek Žerotínů
20:35-23:00
Závody s YouTuberem
ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště Cimala
20:35-0:00
Dětské Kresby I
Náměstí čp.22 a čp.21
20:35-0:00
Zeď
Zámek
20:35-0:00
Příběh evoluce ve 3D světlech CubexWall
CABOT stage
20:35-0:00
Video mapping brána
Zámek Žerotínů
20:35-0:00
Visegrádský festival světel
Náměstí čp. 6
20:35-0:00
Enviromentální instalace LES
KZ -
20:35-0:00
Dětské Kresby III
ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště Cimala
21:00-21:45
Lenka Morávková a Bohemia Cristal Instrument
Galerie Kaple Interier
20:35-0:00
Interaktivní tanec
Galerie Kaple Exterier
20:45-21:15
Videomapping a varhanní koncert v Kostele
Kostel Nanebevzetí Panny Marie
20:35-23:00
Promítáním přes řeku Bečvu na interaktivní tanec
Tržnice
20:30-0:00
Instalace „Plynutí času“
Most
20:35-0:00
Ulice umění
Komenského
20:35-0:00
Laserový mapping
Vista Optika
22:30-23:00
Videomapping a varhanní koncert v Kostele
Kostel Nanebevzetí Panny Marie
Stage Masarykova
18:00-19:00
Thom Artway
stage Masarykova
19:30-20:20
Tichonov
stage Masarykova
20:50-21:50
Jan P.Muchow & The Antagonists
stage Masarykova
22:30-23:30
Zvíře jménem Podzim
stage Masarykova
20:30-0:00
Příběh evoluce ve 3D světlech CubexWall
CABOT stage
Stage Náměstí
19:00-20:00
Adrian T.Bell
stage Náměstí
20:15-20:40
Oficiální zahájení festivalové noci
stage Náměstí
21:20-22:20
Klara & The Pop
stage Náměstí
23:00-0:00
Groove Army: Royal Squad
stage Náměstí
Barcelounoc Stage
16:00-0:00
DJs, relax, lehátka v režii pražské Barcelounoc
Chillout Zone u přístavu
M-KLUB
20:00-22:00
DJs Jan Glín & Cholia / live electronic music performance
M-KLUB
22:00-0:00
DJ Hrom
M-KLUB
00:00-2:00
éff
M-KLUB
2:00-4:00
Petr Charvát
M-KLUB
Meopta laserové bludiště
Zámek ŽerotínůZávody s YouTuberem
ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště CimalaDětské Kresby I
Náměstí čp.22 a čp.21Zeď
ZámekPříběh evoluce ve 3D světlech CubexWall
CABOT stageVideo mapping brána
Zámek ŽerotínůVisegrádský festival světel
Náměstí čp. 6Enviromentální instalace LES
KZ -Dětské Kresby III
ŠKODA AUTO Zone - Parkoviště CimalaLenka Morávková a Bohemia Cristal Instrument
Galerie Kaple InterierInteraktivní tanec
Galerie Kaple ExterierVideomapping a varhanní koncert v Kostele
Kostel Nanebevzetí Panny MariePromítáním přes řeku Bečvu na interaktivní tanec
TržniceInstalace „Plynutí času“
MostUlice umění
KomenskéhoLaserový mapping
Vista OptikaVideomapping a varhanní koncert v Kostele
Kostel Nanebevzetí Panny MarieThom Artway
stage MasarykovaTichonov
stage MasarykovaJan P.Muchow & The Antagonists
stage MasarykovaZvíře jménem Podzim
stage MasarykovaPříběh evoluce ve 3D světlech CubexWall
CABOT stageAdrian T.Bell
stage NáměstíOficiální zahájení festivalové noci
stage NáměstíKlara & The Pop
stage NáměstíGroove Army: Royal Squad
stage NáměstíDJs, relax, lehátka v režii pražské Barcelounoc
Chillout Zone u přístavuDJs Jan Glín & Cholia / live electronic music performance
M-KLUBDJ Hrom
M-KLUBéff
M-KLUBPetr Charvát
M-KLUBObří krasohled, Svlečený laser, Nekonečné zrcadlo, UV koutek, Laserové bludiště a další
Zámek Žerotínů