Nejčastější dotazy

Za co se na festivalu platí a co mohu vidět zdarma?

Placený je vstup do parku Kinských, kde se budou odehrávat koncerty, hlavní videomapping do korun stromů, část světelných instalací a bude zde gastro zóna. Vstupní páska vám také pomůže v případě, že se chcete setkat s Youtubery, se kterými si děti mohou zahrát tematické hry. Poslední placenou expozicí v areálu je kopule Kvant Dome, ve které proběhne unikátní laserová show. Zbytek festivalu je přístupný zdarma. Jedná se o instalace osmnácti umělců rozmístěných od Náměstí až k hranicím zámeckého parku. Detailní náčrt umístění atrakcí najdete v záložce mapa festivalu.

Jak dlouhá je trasa festivalu?

Trasa festivalu je dlouhá 3,3 km a vede od Náměstí do parku Kinských.

Kde budeme moci v průběhu festivalu zaparkovat?

Parkování pro osobní vozy je zajištěné na parkovištích okolních supermarketů. Majitelé karavanů mohou zaparkovat v blízkosti parku Kinských.

Jaké jsou možnosti ubytování?

Budete-li chtít na festivalu přespat, ubytování bude možné ve vlastním spacáku ve Světlo Camp – tělocvičně za poplatek 200 Kč na celý festival nebo ve vlastním stanu za 500 Kč na celý festival. V ceně je vždy přístup ke sprchám a toaletám.

Bude na festivalu možné platit bezkontaktně?

Veškeré platby v hlavním areálu v parku Kinských budou probíhat bezhotovostně a bezkontaktně skrz speciální náramky. Díky nim nebudete muset věčně šmátrat pro peněženku a o svých platbách budete mít dokonalý přehled. Přečtěte si, jak fungují.

  1. Na pokladně si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
  2. Při prvním nabití dostanete informační papír, na kterém je internetový odkaz a QR kód elektronické účtenky. Elektronická účtenka slouží, jak pro sledování útrat i pro vrácení zbylého kreditu on-line. Informační papír si uschovejte. Vracení na účet je bez poplatků!
  3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech, či pokladnách v areálu znovu a znovu.
  4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu.
  5. Celou částku, která na čipu zůstane vám vrátíme. Ihned při odchodu z areálu na pokladních místech nebo na bankovní účet pomocí vámi vygenerovaného požadavku přes elektronickou účtenku. (Detailní informace o vracení kreditu naleznete ve vaší elektronické účtence).

Doporučujeme

  1. Nabít si minimálně za 1 000 Kč pro vaše pohodlí.
  2. Využít možnost vrácení kreditu z vašeho náramku pomocí elektronické účtenky bez jakýchkoliv poplatků!
  3. Informační papír, který obdržíte při prvním nabití si pečlivě si uchovejte u sebe.

V případě problémů nebo dotazů se prosím obraťte na info@nfctron.com.

[big_event_event_schedule_1 event_schedule=“4″ title=“PROGRAM“]