Ahonz & Annita

DJ Ahz (Ahonz) je člen Stonedraiderz crew a Volnej Průbeh crew, DJ, redaktor a promotér, který s hraním začal roku 2001. Společně s pražskými kumpány Rudeboyem a M4Y4 pořádá hudebni vizuální event DrumiX. Jako redaktor se zajímá o nové proudy dnb a velmi dobře se orientuje celou světovou scénou.

+

Annita, jediná dáma v Touch the Jungle crew, má na krku teprve devatenáct křížků, přesto už toho na hudebním poli stihla docela dost. S mixováním si porozuměla v pouhých 14 letech coby členka slánské party OK!ELECTRO!, kde získala potřebné zkušenosti pro další vývoj. Začínala s hraním rovných beatů jako house a progressive a příležitostně si obdobné styly ráda zahraje dodnes, přestože z OK!ELECTRO! vystoupila v roce 2011, kdy se jí stávaly stále bližší zlomené beaty.

Ne náhodou se do drum’n’bassu zaposlouchala právě na Touch the Jungle parties a podobných akcích. Poměrně logicky se proto přeorientovala na dnb také v DJingu a na počátku roku 2013 se stala členkou TTJ crew. Hraní na domácí půdě, v důležitých českých klubech (Cross, Roxy, Chapeau Rouge aj.) i za hranicemi (např. kluby Batelier a Unique v Bratislavě) začalo rychle přibývat.

Annita má od září 2013 vlastní pravidelný pořad na londýnském dnb rádiu Bassport.FM, kde představuje novinky na české scéně včetně nových mixů předních domácích DJs. Tento podcast dostal název Czech Connection, stejně jako nová pravidelná dnb party v pražském klubu Cross, která startuje 9. ledna 2014. V říjnu 2013 se stává rovněž členkou čistě dámské dnb crew BasSistaz.